Internetový obchod


PŘIDÁNO NĚKOLIK DESÍTEK PRÉMIOVÝCH POLOŽEK, KTERÉ NALEZNETE JAK PODLE KATEGORIÍ, TAK I V HORNÍM MENU POD ZÁLOŽKOU
- TOP AUKCE.Naše firma se zabývá nákupem a prodejem zajímavého filatelistického materiálu - známkami, pohlednicemi a dopisy.


Pokud máte zajímavý filatelistický materiál nebo pohlednice, můžete nám ho prostřednictví e-mailu obchod@stamps-rova.com nebo telefonu +420 603 167 027 nabídnout k přímému prodeji či zařažení do písemné aukce nebo do našeho internetového obchodu s naší provizí 10%.


Zárověň můžete navštívit i naše partnerské internetové stránky www.rovastamp.com, kde pořádáme pravidelně třikrát ročně písemné aukce.PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS PŘEHLEDNĚJŠÍ KATEGORIE ANGLIE A KOLONIE, VŽDY NĚKOLIK NEJVĚTŠÍCH STÁTŮ V SAMOSTATNÉ KATEGORII PRO LEPŠÍ VYHLEDÁVÁNÍ.V případě zájmu můžete navštívit i náš profil na portálu Aukro.cz - rova63, kde lze taktéž nalézt zajímavé položky. Na tomto portále jsme zaregistrováni přes   6 let se 100% spokojeností zákazníků.


V našem internetovém obchodě máte možnost nakupovat nabízené položky za pevně stanovené ceny.


Pro prohlížení internetového obchodu není nutná registrace, avšak pro začátek nákupu se prosím zaregistrujte v horní části stránek pod tlačítkem Registrace.


S případnými dotazy ohledně internetového obchodu se na nás můžete kdykoliv obrátit prostřednictvím e-mailu obchod@stamps-rova.com nebo na telefonním čísle +420 603 167 027


Děkujeme za Váš nákup.